Extrémní paměť nabízí smartphone Saygus V2

Smartphony |

O chytrém telefonu s názvem V2 společnosti Saygus jste asi ještě neslyšeli a možná, že jste neslyšeli ani o společnosti Saygus. To nevadí. My vám je přiblížíme.

Extrémní paměť nabízí smartphone Saygus V2O chytrém telefonu s názvem V2 společnosti Saygus jste asi ještě neslyšeli a možná, že jste neslyšeli ani o společnosti Saygus. To nevadí. My vám je přiblížíme.

Telefon nabízí některé hodně zajímavé vlastnosti, například podporuje multiboot. Operačním systémem je Android 4.4 KitKat, do kterého se uživatelé přihlašují pomocí otisku prstu – telefon je vybaven čtečkou. Nechybí HD Wi-Fi, odolnost proti vodě a prachu typu IPX7 (novinka). Displej je pětipalcový s rozlišením 1080p, uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon.

Zadní kamera nabízí rozlišení 21 megapixelů (PureView?), přední kamera je vybavena senzorem s rozlišením 13 megapixelů. Uživatelé mohou čerpat z 3 GB operační paměti RAM, 64 GB místa pro aplikace a data, které je dále možné rozšířit až o dvě karty s kapacitou 128 GB. Reproduktory využívají technologie Harman Kardon, ale prvotřídní zvuk by bylo pošetilé od nich očekávat.Úvodní foto: SaygusKomentáře