Google Pixel 2 XL má problém. Trpí na vypálené pixely

Smartphony |

Telefony Google Pixel 2 XL trpí na vypalování displeje. Telefony jsou již nějaký čas v rukou recenzentů a ti si je většinou pochvalují... až na jednu drobnost. Zdá se, že šestipalcový P-OLED displej s rozlišením 2880 x 1440 pixelů trpí na vypálené pixely.

Google Pixel 2 XL má problém. Trpí na vypálené pixelyTelefony Google Pixel 2 XL trpí na vypalování displeje. Telefony jsou již nějaký čas v rukou recenzentů a ti si je většinou pochvalují... až na jednu drobnost. Zdá se, že šestipalcový P-OLED displej s rozlišením 2880 x 1440 pixelů trpí na vypálené pixely.

Něco takového tu už bylo telefonu LG G Flex, který je vybaven podobným displejem – i když Google Pixel 2 XL má jistě modernější verzi, určitě... Bohužel se jedná o nedostatek, který se nedá tak snadno odstranit a Google už prý na řešení pracuje, snad na něco přijdou.

Letošní Google Pixel a Pixel XL jsou přitom velmi zajímavé telefony. Nabízejí procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB operační paměti RAM a 64 nebo 128 GB místa pro data. Telefony jsou voděodolné, nejsou vybaveny jackem pro sluchátka, ale využívají nejnovějšího operačního systému Android 8.0 Oreo.Úvodní foto: GoogleKomentáře