Gresso Regal: Za prémiový design si připlatíte - hodně

Smartphony |

Pokud jste nikdy neslyšeli o výrobci telefonů se jménem Gresso, nic si z toho nedělejte, patrně nejste jediní. Tato celkem neznámá společnost se totiž specializuje na telefony té nejluxusnější kategorie.

Gresso Regal: Za prémiový design si připlatíte - hodněPokud jste nikdy neslyšeli o výrobci telefonů se jménem Gresso, nic si z toho nedělejte, patrně nejste jediní. Tato celkem neznámá společnost se totiž specializuje na telefony té nejluxusnější kategorie.

Pokud už máte skutečně všechno a toužíte po telefonu, který nemá téměř nikdo jiný, potom by vás snad mohl model Gresso Regal zaujmout.

Model Regal je vybaven pětipalcovým displejem s rozličením Full HD a ochranným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz a vnitřní pamětí 32 GB. Uživatelé mají k dispozici 2 GB operační paměti, jeden slot pro SIM karty, operační systém Android 4.2.1 a dvě kamery s rozlišením 5 a 13 megapixelů. Na první pohled tedy celkem standardní specifikace, které už se dnes ani nedají zařadit mezi high-end.

Společnost ovšem vyrobí jen 999 kusů těchto přístrojů a každý bude smotnovám ručně (což dnes již také není nic zvláštního). Zvláštní je použitý materiál pro šasí a tím je speciální titan. Vzhledově připomíná Gresso Regal iPhone s hranatými rohy, místo nakousnutého jablka na zadní straně je jen nápis „Limited Edition“. Pokud vás telefon zaujal, připravte si hodně peněz. Hodně v tomto případě totiž znamená 3000 dolarů.Úvodní foto: GressoKomentáře