Honor 6A: Nejlevnější Honor nabízí osmijádrový procesor

Smartphony |

Značka smartphonů Honor na náš trh 1. srpna uvedla svůj zbrusu nový model Honor 6A. Telefon potěší kovovými zády a osmijádrovým procesorem.

Honor 6A: Nejlevnější Honor nabízí osmijádrový procesorZnačka smartphonů Honor na náš trh 1. srpna uvedla svůj zbrusu nový model Honor 6A. Telefon potěší kovovými zády a osmijádrovým procesorem.

Honor 6A je poháněn osmijádrovým procesorem Snapdragon 430, kterého podporuje 2GB RAM. Baterie s kapacitou 3020 mAh s novou technologií úspory energie zajistí výdrž až na 270 hodin v GSM režimu a až na 12 hodin telefonování. Baterii lze plně dobít za 4 hodiny. Interní paměť telefonu má 16 GB. Paměť lze rozšířit pomocí micro SD karty až na 128 GB.

Honor 6A má kovová záda, díky sofistikovaným detailům a jemnému pískovanému povrchu se dá držet i ovládat jednou rukou. Zadní strana Honoru 6A je vybavená 13MPx fotoaparátem, přední fotoaparát je vybaven 5 MPx kamerou. Tento nejnovější model s 5palcovým displejem s HD rozlišením 1280 x 720 px přichází celkem ve třech barevných provedeních. Zákazníci si mohou vybrat mezi zlatou, stříbrnou a šedou verzí.

Doporučená cena nejnovějšího modelu je nastavená na 4 290 Kč.Úvodní foto: HonorKomentáře