Honor 7 Premium Gold nyní trochu lepší

Smartphony |

Již brzy si budete moci zakoupit vylepšenou verzi smartphonu Honor 7 s označením Premium. Inovovaný telefon tvoří odolné kovové tělo a šikovný hardware.

Honor 7 Premium Gold nyní trochu lepšíJiž brzy si budete moci zakoupit vylepšenou verzi smartphonu Honor 7 s označením Premium. Inovovaný telefon tvoří odolné kovové tělo a šikovný hardware.

Uvnitř je procesor HiSillicon Kirin 935 s osmi jádry a taktem 2,2 GHz, 3 GB operační paměti RAM a 32 GB místa pro ukládání dat. Operačním systémem je EMUI 3.1, kompatibilní s Androidem 5.0. Baterie s kapacitou 3100 sice vydrží jen necelý den aktivního využívání přístroje (jako je tomu u drtivé většiny moderních telefonů), ale šťávu je možné jí navrátit rychlým nabíjením, což je funkce, která se hodí a dostává se do smartphonů čím dál častěji.

Milovníky focení mobilem jistě potěší zadní čočka s rozlišením 20 megapixelů, kterou kryje safírové sklo. Přední fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 8 megapixelů. Smartphone nabízí konektor USB 2.0, podporuje Wi-Fi, Bluetooth 4.1 a všechny lokální LTE standardy. Pro větší bezpečí je telefon vybaven čtečkou otisků prstů (a dalších částí těla).

Telefon je k mání za necelých 11 000 korun a pokud si zakoupíte jakýkoli model Honor 7, můžete ve facebookové soutěži vyhrát Honor 6 pro svého přítele či přítelkyni, otce či matku.Úvodní foto: HonorKomentáře