HTC Desire 728G: Boom Sound je zpět

Smartphony |

Společnost HTC uvede na předvánoční trh nový smartphone HTC Desire 728G. Telefon nabídne 5,5 palce velký HD displej, podporu dvou karet SIM, 13Mpx fotoaparát s 5Mpx selfie senzorem a stereo reproduktory HTC BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio.

HTC Desire 728G: Boom Sound je zpětSpolečnost HTC uvede na předvánoční trh nový smartphone HTC Desire 728G. Telefon nabídne 5,5 palce velký HD displej, podporu dvou karet SIM, 13Mpx fotoaparát s 5Mpx selfie senzorem a stereo reproduktory HTC BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio.

Desire 728G přináší kombinaci 5,5 palce velké HD obrazovky a BoomSound se stereo reproduktory vybavenými funkcí prostorového zvuku Dolby Audio. Nabízí také 16GB vnitřní paměti a podporu pro microSD karty. Telefon je vybaven rozhraním HTC Sense disponujícím funkcí chytré Domovské obrazovky, která se mění podle toho, zda se uživatel nachází v práci, doma či ve městě.

Další jedinečnou funkcí je HTC BlinkFeed. HTC BlinkFeed sdružuje obsah z předních českých zpravodajských a portálů a sociálních sítí, mj. Facebook a Instagram, na první plochu telefonu. HTC BlinkFeed je vizuální RSS čtečkou, která vždy zobrazuje ty nejnovější články z českých i světových internetových magazínů na základě uživatelova výběru. Telefon je vybaven primárním 13Mpx a čelním 5Mpx fotoaparátem. Oba senzory doplňuje sada funkcí HTC Eye Experience

Zákazníci si budou moci v první polovině prosince vybrat mezi tmavým a světlým provedením a telefon obdrží za cenu 8890 Kč.Úvodní foto: HTCKomentáře