HTC M8 a M8s. Najděte alespoň dva rozdíly

Smartphony |

Jistě si pamatujete na loňskou premiéru telefonu HTC M8. I když tento vypadá nachlup stejně, jedná se o variantu M8s. V čem je novinka jiná či lepší?

HTC M8 a M8s. Najděte alespoň dva rozdílyJistě si pamatujete na loňskou premiéru telefonu HTC M8. I když tento vypadá nachlup stejně, jedná se o variantu M8s. V čem je novinka jiná či lepší?

Jedná se vlastně o skoro totožný telefon. Dotkly se ho dvě výraznější změny. Je levnější a také pomalejší. Škoda, že ta druhá změna je negativního charakteru.

Co se specifikací telefonu M8s týče, nabízí 64bitový osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615, kerý je slabší než původní Snapdragon 801. Displej je pětipalcový s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, dále přední kameru s rozlišením 5 megapixelů, zadní s rozlišením 13 megapixelů. Telefon má 2 GB operační paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti.

Baterie nabídne kapacitu 2840 mAh. Operačním systémem bude Android 5.0 Lollipop a uživatelské rozhraní Sense 6.0. Do telefonu se vejde karta Nano Sim, paměť je možné rozšířit díky micro SD kartám. Vzhledem k tomu, že se M8 a M8s líší v pdostatě jen procesorem a zadní kamerou, zajímá nás, jaký má tento model vlastně smysl. Mohlo by to být tím, že model HTC M9, nová vlajková loď toho nového až tolik nenabízí, a tak se výrobce rozhodl modelu M8 trochu podlomit kolena.Úvodní foto: HTCKomentáře