HTC U11 Plus bude větší s menšími rámečky

Smartphony |

Společnost HTC by měla velmi brzy představit telefon U11 Plus, který bude nástupcem modelu U11. Datum představení byla stanoveno na listopad. Díky leaku ze stránek TENAA vám můžeme ukázat, jak bude telefon vypadat.

HTC U11 Plus bude větší s menšími rámečkySpolečnost HTC by měla velmi brzy představit telefon U11 Plus, který bude nástupcem modelu U11. Datum představení byla stanoveno na listopad. Díky leaku ze stránek TENAA vám můžeme ukázat, jak bude telefon vypadat.

Jak už název napovídá, U11 Plus je o něco větší U11, ale to není vše. Displej bude větší, senzor se přesune na zadní stranu, takže dopředu se vejde šestipalcový displej s poměrem stran 18:9, což znamená menší okraje. Z obrázku to není moc poznat, ale barevné varianty by mohly být podobné, jako u modelu U11.

TENAA bohužel neobsahuje specifikace zařízení, ale podle předchozích zpráv by telefon mohl být vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 835, zadní kamerou s rozlišením 12 megapixelů, 4 GB operační paměti RAM a 64 GB místa pro data. High-end verze by mohly mít až 6 GB RAM a 128 GB místa pro ukládání dat. Obě verze by měly splňovat certifikaci IP68, takže zvládnou trochu vody i prachu. Více bychom se mohli dozvědět už 2. listopadu.Úvodní foto: Droid LifeKomentáře