Huawei Ascend G7 se začal prodávat v České Republice

Smartphony |

Společnost Huawei zahájila od 19. listopadu na českém trhu prodej nového smartphonu Huawei Ascend G7, který představila v září na veletrhu IFA 2014 v Berlíně. Ascend G7 vyniká kompaktní konstrukcí těla s technologií nanolisování a kovovým designem.

Huawei Ascend G7 se začal prodávat v České RepubliceSpolečnost Huawei zahájila od 19. listopadu na českém trhu prodej nového smartphonu Huawei Ascend G7, který představila v září na veletrhu IFA 2014 v Berlíně. Ascend G7 vyniká kompaktní konstrukcí těla s technologií nanolisování a kovovým designem.

Pro výrobu těla telefonu se používá stejně kvalitní hliník jako v leteckém průmyslu. Ascend G7 disponuje 5,5palcovým HD displejem, podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE Cat4, baterií s dlouhou výdrží a optimalizovaným 13MPx zadním fotoaparátem s funkcí rychlého snímání.

Telefon je pouhých 7,6 mm tenký, váží 165 g, je vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením 1280 x 720 HD. Srdcem telefonu Ascend G7 je 1,2 GHz čtyřjádrový procesor Qualcomm a pohání jej lithium-polymerová baterie s kapacitou 3000 mAh. Ascend G7 je vybavený proprietární technologií úspory energie Huawei, která nabízí tři úsporné režimy – normální, inteligentní a ultra úsporný. Telefon vydrží na jedno nabití 1,2 dne intenzivního využívání a na 10% nabití baterie dokáže fungovat dalších 24 hodin. Huawei Ascend G7 podporuje vysokorychlostní sítě 4G LTE.

Huawei Ascend G7 je na českém trhu dostupný v šedé barevné verzi za doporučenou maloobchodní cenu 7.990,- Kč vč. DPH.Úvodní foto: HuaweiKomentáře