Huawei otevírá první vlajkový obchod v ČR, nabídne slevy

Smartphony |

V sobotu 30. března se v 11:00 otevřou návštěvníkům pražského OC Centra Chodov brány do vlajkové prodejny Huawei. První návštěvníci získají významné slevy na vybrané modely smartphonů Huawei.

Huawei otevírá první vlajkový obchod v ČR, nabídne slevyZákazníci si přímo na místě pořídí portrétní fotografii ve vlastním fotostudiu. K dokonalosti a úžasnému vzhledu jim dopomůže stylistka. Pro děti je připraveno malování na obličej a následné fotografování. Fotografie bude možné na místě vytisknout a ihned si je odnést s sebou.

Největším lákadlem pro zájemce o nový smartphone Huawei ale bude možnost pořídit si vybrané modely za téměř o polovinu nižší ceny. Nabídka je limitovaná maximálním počtem přístrojů a každý zákazník si může pořídit pouze jeden kus.

 

Model P20 Pro

Špičkový fotomobil standardně prodávaný za téměř 17 tisíc korun bude za super cenu 9 999 Kč. Na příchozí již čeká 30 přístrojů.

 

Modely Nova 3 a Nova 3i

Prodejní bestseller střední třídy Huawei Nova 3 se stávající cenovkou 8 999 Kč si celkem 120 zájemců pořídí za 4 999 Kč. Dalších 60 kusů modelu Nova 3i je připraveno pro fanoušky Huawei za pouhých 3 999 Kč, přičemž zákazník uspoří oproti doporučené maloobchodní ceně celkem 3 tisíce korun.

 

VIP karty

Prvních 150 klientů, kteří nakoupí zboží v hodnotě přesahující 9 999 Kč, získá unikátní VIP kartu Huawei. Díky ní mohou držitelé karty využívat zajímavé výhody. Každý VIP člen získá 10% slevu na nezáruční opravy, 15% slevu na veškeré příslušenství a v případě reklamace se reklamační doba zkracuje na pouhých 5 dnů. V případě přesáhnutí termínu získává zákazník okamžitě nové zařízení.

V prodejně bude k dostání kompletní sortiment produktů Huawei určených pro Českou republiku. K zakoupení bude vše od smartphonů, přes nejnovější notebooky až po doplňkové komponenty, jako například sluchátka apod. Většina produktů bude vystavena, aby si návštěvníci veškeré přístroje mohli sami otestovat.  

Součástí prodejny bude i servis, včetně vlastního zázemí. Některé opravy tak budou zajištěné dokonce do jedné hodiny od přinesení přístroje. Servis poskytne záruční i pozáruční opravy, technické poradenství a konzultace.Úvodní foto: Radan DolejšKomentáře