IFA 2013: Alcatel One Touch Hero s šestipalcovým displejem

Smartphony |

Alcatel One Touch představí na berlínském veletrhu IFA smartphone Hero. Tato novinka zaujme 6palcovým Full HD IPS displejem, tenkým tělem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem, 13megapixelovým fotoaparátem a baterií o kapacitě 3400 mAh.

IFA 2013: Alcatel One Touch Hero s šestipalcovým displejemAlcatel One Touch představí na berlínském veletrhu IFA smartphone Hero. Tato novinka zaujme 6palcovým Full HD IPS displejem, tenkým tělem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem, 13megapixelovým fotoaparátem a baterií o kapacitě 3400 mAh.

Alcatel One Touch HeroAlcatel One Touch Hero je se 6palcovým IPS displejem s rozlišením Full HD dosud největším chytrým telefonem této značky. K tomuto modelu se navíc bude dodávat i bohaté příslušenství. Zařízení pohání čtyřjádrový 1,5GHz procesor a o energii se stará baterie o kapacitě 3400 mAh.

V těle telefonu je integrovaný stylus, s jehož pomocí lze pohodlně vytvářet poznámky nebo náčrtky. Speciální pouzdro MagicFlip se zabudovanými LED diodami upozorní uživatele na příchozí události. Výhodou je i příslušenství v podobě menšího tlačítkového bluetooth telefonu, který lze propojit se smartphonem a pohodlně telefonovat, přijímat SMS nebo synchronizovat kontakty. Z chytrých funkcí zaujme Hero možností bezdrátového zobrazení obrazu telefonu na monitor nebo televizi pomocí Wi-Fi HDMI klíče Alcatel One Touch V100. Kdykoli tak lze z telefonu jednoduše přehrávat na větší televizní obrazovce prezentaci, video, fotky anebo třeba hru.

Hero také podporuje indukční bezdrátové nabíjení prostřednictvím speciálního flipového krytu. Smartphone s nasazeným krytem stačí jen položit na nabíječku, a zařízení se začne ihned nabíjet. S dalším příslušenstvím zastane telefon i funkci picoprojektoru a dokáže zobrazit obraz o úhlopříčce až 70“ (2,5 m).

 Úvodní foto: AlcatelKomentáře