Jaký bude smartphone LG G?

Smartphony |

Možná, že LG G4 byl původně zamýšlen jako vlaková loď, ale všichni dobře víme, který model stál na špici chytrých telefonů (a vlastně ještě stojí). Je jím LG V10 a právě od něj se údajně odvíjí G5, která bude představena již 21. února v Barceloně.

Jaký bude smartphone LG G?Možná, že LG G4 byl původně zamýšlen jako vlaková loď, ale všichni dobře víme, který model stál na špici chytrých telefonů (a vlastně ještě stojí). Je jím LG V10 a právě od něj se údajně odvíjí G5, která bude představena již 21. února v Barceloně.

Novinka by měla, stejně jako V10, nabídnout dva displeje, tedy hlavní QHD a potom druhý, stále zapnutý pro notifikace a rychlé funkce. Mohlo by to znamenat, že LG zvolí OLED technologii, kterou známe z televizorů této značky. Kromě toho bude smartphone vybaven 3 GB operační paměti (možná 4?) a 32 GB místa pro ukládání objemných fotografií – na zádech prý bude dvojice čoček s rozlišením 16 megapixelů.

Ovládání hlasitosti se přesune na bok, místo něj bude pod fotoaparátem senzor pro snímání otisků prstů. LG nejspíš sáhne po tom, který již známe z telefonů Nexus. Celkově má být smartphone o něco větší, tenčí a širší než G4, LG se tedy rozhodlo následovat hloupý trend zvětšujících se telefonů. Všichni přece dobře víme, že větší neznamená lepší...Úvodní foto: LGKomentáře