Jste zvědaví na Samsung Galaxy S5 Mini?

Smartphony |

Nejnovější smartphone značky Samsung, Galaxy S5, se dočkal své „mini“ verze. Zajímavý je jednak svými rozměry, 131,1 x 64,8 x 9,1 mm, ale také HD Super AMOLED displejem o velikosti 4,5”, což je o 0,6” palce méně (cca 1,5 cm) než u Galaxy S5.

Jste zvědaví na Samsung Galaxy S5 Mini?Nejnovější smartphone značky Samsung, Galaxy S5, se dočkal své „mini“ verze. Zajímavý je jednak svými rozměry, 131,1 x 64,8 x 9,1 mm, ale také HD Super AMOLED displejem o velikosti 4,5”, což je o 0,6” palce méně (cca 1,5 cm) než u Galaxy S5.

Samsung Galaxy S5 mini si ponechal originální design i řadu zajímavých funkcí. Patří mezi ně aplikace S Health, která bude vaším osobním trenérem i nutričním poradcem. Je odolný proti vodě i prachu a proti zvědavým očím jej můžete uzamknout díky čtečce otisku prstu. Abyste nezmeškali důležitý hovor kvůli vybité baterii, můžete Galaxy S5 mini přepnout do úsporného režimu, kdy s 10 % baterie vydrží ještě až 24 hodin.

Galaxy S5 mini je vybavený čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,4 GHz a 1,5GB RAM pamětí. Součástí je také 8Mpix fotoaparát či monitor srdečního tepu. Novinka podporuje LTE 4. kategorie a umožňuje propojení s nejnovějšími nositelnými zařízeními značky Samsung. V nabídce je ve čtyřech barevných variantách – černé, bílé, modré a zlaté.

Doporučená maloobchodní cena je 11 999 Kč (verze 16 GB).Úvodní foto: SamsungKomentáře