Juggernaut Alpha: Smartphone Microsoftu s dotykovým perem

Smartphony |

Dohady o podnikovém telefonu Microsoft se na internetu objevují již delší dobu, ale důkazy o existenci takového zařízení zatím nebyly žádné. Vše by se mělo změnit s brzkým nástupem Windows Phone 10.

Juggernaut Alpha: Smartphone Microsoftu s dotykovým peremDohady o podnikovém telefonu Microsoft se na internetu objevují již delší dobu, ale důkazy o existenci takového zařízení zatím nebyly žádné. Vše by se mělo změnit s brzkým nástupem Windows Phone 10.

Čerstvé informace o chystaném zařízení (smartphonu) by mohly být tím, na co čekáme. Jedná se totiž o telefon s úhlopříčkou 5,5 palců s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a dotykovým perem. Displej bude chránit ochranné sklo Gorilla Glass 4. Uvnitř má být 64bitový procesor Intel Atom x3, 4 GB operační paměti RAM a 128 GB paměti (microSD slot nebude chybět). Samozřejmostí je zadní kamera PureView Zeiss s rozlišením 21 megapixelů původem od Nokie.

Telefon již bude vybaven konektorem USB typu C, technologií bezdrátového nabíjení (i když ta nemá smysl, dokud nebude možné nabíjet sice bezdrátově, ale na dálku) a dotykovým perem Surface Pen. Cena ani dostupnost zatím nejsou známy, to je jasné. Pokud vás tento telefon zaujal, hledejte pod značením Juggernaut Alpha.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře