Kyocera představí vlastní odolný telefon Torque

Smartphony |

Značku Kyocera znáte pravděpodobně díky tiskárnám a kopírkám, ale dnes máme tu čest představit vám také smartphone stejného výrobce. Svou premiéru mezi odolnými telefony si telefon odbude na konferenci Mobile World Congress v Barceloně.

Kyocera představí vlastní odolný telefon TorqueZnačku Kyocera znáte pravděpodobně díky tiskárnám a kopírkám, ale dnes máme tu čest představit vám také smartphone stejného výrobce. Svou premiéru mezi odolnými telefony si telefon odbude na konferenci Mobile World Congress v Barceloně. 

Telefon se jmenuje Torque (KC-S701) a jen ve Spojených státech již obdržel certifikace v 11 kategoriích, což z něj dělá jeden z nejodolnějších chytrých telefonů vůbec. V Německu a Francii bude dostupný na jaře 2015. Smartphone odolá vodě (a spoustě dalších věcí a vlivů), je vybaven speciálním „sonickým“ přijímačem zvuků, který by měl usnadnit telefonování v hlasitém prostředí.

Telefon můžete ponořit do vody až na 30 minut, nevadí mu prach ani dopady na zem z výšky 1,2 metru. Neuškodí mu ani teploty od -21 do 20 °C po dobu tří hodin. Operačním systémem je Android 4.4 KitKat, displej má 4,5 palce s rozlišením 1280 x 720 pixelů, podporuje ovládání v rukavicích, bezdrátové nabíjení. Uvnitř se nachází procesor Qualcomm Snapdragon s taktem 1,4 GHz, zadní fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů

 Úvodní foto: KyoceraKomentáře