Lenovo Moto M vstupuje na náš trh

Smartphony |

Lenovo oznámilo dostupnost smartphonu Moto M v České republice. Novinka nabízí celokovový design, osmijádrový procesor, 3 GB operační paměti, kvalitní fotoaparáty nebo ochranu proti náhodnému polití.

Lenovo Moto M vstupuje na náš trhLenovo oznámilo dostupnost smartphonu Moto M v České republice. Novinka nabízí celokovový design, osmijádrový procesor, 3 GB operační paměti, kvalitní fotoaparáty nebo ochranu proti náhodnému polití.

Moto M je vybaven osmijádrovým procesorem, 3 GB RAM a operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Základních 32 GB vestavěné paměti je možné rozšířit až o dalších 128 GB pomocí microSD karty a získat tak dostatek prostoru pro oblíbené skladby, filmy a fotografie přímo v telefonu.

Svou hardwarovou výbavou se smartphone Moto M sice řadí do střední třídy, ale celokovový unibody design spolu s elegantně broušenými hranami zaujmou hned na první pohled. Na zadní straně telefonu uživatelé najdou rychlou čtečku otisku prstů pro snadnější přihlašování. Moto M je navíc chráněn proti dešti i náhodnému polití pomocí nanotechnologie na povrchu smartphonu.

O fotografie se stará 16Mpx fotoaparát s duálním bleskem a PDAF ostřením a přední 8Mpx fotoaparát. Ty je poté následně možné prohlížet na 5,5palcovém Full HD IPS displeji. Smartphone Moto M je na českém trhu dostupný za cenu od 8 499 Kč.Úvodní foto: LenovoKomentáře