Lenovo Vibe P1: Smartphone s velkou baterií

Smartphony |

Nový smartphone Lenovo Vibe P1 je určený pro náročné uživatele. Telefon nabídne výkon podpořený osmijádrovým procesorem, prémiový design nebo čtečku otisků prstů, která umožňuje bezpečné a pohodlné přihlášení a zároveň zajistí lepší ochranu dat.

Lenovo Vibe P1: Smartphone s velkou bateriíNový smartphone Lenovo Vibe P1 je určený pro náročné uživatele. Telefon nabídne výkon podpořený osmijádrovým procesorem, prémiový design nebo čtečku otisků prstů, která umožňuje bezpečné a pohodlné přihlášení a zároveň zajistí lepší ochranu dat.

Smartphone Lenovo Vibe P1 je vybaven 5,5palcovým displejem s Full HD (1920 x 1080) rozlišením. Ten je vyroben ze skla Gorilla Glass 3, tenčí a lehčí varianty ochranného skla Corning odolného proti poškrábání a rozbití. Integrovaná čtečka otisků prstů zajistí snadné a bezpečné odemykání displeje a nabízí také lepší ochranu dat proti odcizení.

Ve své kategorii nevídaná kapacita baterie 5000mAh umožní telefonu provoz až tři dny. Telefon je také vybaven inteligentní funkcí rychlého nabíjení OTG (On-the-Go), která dobije baterii během chvilky. Velká kapacita baterie také umožňuje v případě potřeby dobíjení dalších zařízení.
Procesorem je 64bitový osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 s frekvencí 1,5 GHz, uživatelé mají k dispozici 2 GB operační paměti RAM, 32 GB místa pro aplikace a data a slot pro microSD, která může mít až 128 GB. Telefon podporuje 4G LTE internet, technologii NFC, Wi-Fi a můžete do něj vložit až dvě SIM karty.

Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů a je vybaven duálním bleskem, přední čočka je vybavena čipem s rozlišením 5 megapixelů. Lenovo Vibe P1 bude na českém trhu dostupný od začátku prosince za cenu od 8 499 Kč. Co se nám moc nelíbí je fakt, že se Lenovo z nějakého důvodu snaží napodobit zadní stranu iPhone 6 (tedy i HTC One M9 nebo Huawei Mate S). To je opravdu tak těžké vymyslet vlastní originální design? Úvodní foto: LenovoKomentáře