Levný smartphone VK800X

Smartphony |

Tento telefon ještě není k mání, ale podle VKWorld by brzy měl být. Navíc by podle informací měl stát zhruba 65 dolarů, tedy asi 1700 korun.

Levný smartphone VK800XTento telefon ještě není k mání, ale podle VKWorld by brzy měl být. Navíc by podle informací měl stát zhruba 65 dolarů, tedy asi 1700 korun.

Přitom zařízení vůbec nevypadá špatně, ovšem šetřilo se na specifikaích. Uvnitř bude podle všeho 1 GB operační paměti a pouze 8 GB vnitřní paměti pro ukládání dat. Naštěstí bude možné rozšířit paměť díky microSD slotu. Procesorem je čtyřjádrový MediaTek. Displej má úhlopříčku 5 palců a neznámé rozlišení (zatím).

Z funkcí bude dostupné FM rádio či GPS. Sloty pro SIM karty jsou dva, to je prima. Integrovaná baterie má kapacitu 2200 mAh. Operačním systémem je Android 5.1.1. Telefon se bude prodávat ve zlaté, černé a bílé barvě. Na přední straně jsou dva reproduktory a fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů. Na zadní straně je fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů, oba doplňují blesky. Pokud se vám zdá, že VK800X vypadá jako HTC M8, tak se vám to nezdá. Úvodní foto: VKWorldKomentáře