Levný telefon s dobrým fotoaparátem: Blackview A8

Smartphony |

Pokud toužíte po telefonu, který by uměl dobře fotit, ale nezáleží vám až tak moc na zbytku specifikací (a nechcete iPhone), potom by vás mohl zaujmout telefon Blackview A8.

Levný telefon s dobrým fotoaparátem: Blackview A8Pokud toužíte po telefonu, který by uměl dobře fotit, ale nezáleží vám až tak moc na zbytku specifikací (a nechcete iPhone), potom by vás mohl zaujmout telefon Blackview A8.

Ten totiž nabízí stejný fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů s LED bleskem, kterým byl vybaven také iPhone 5S (nyní se již nevyrábí). Telefon se bude prodávat za 50 dolarů, na gearbest byste ho měli najít. Navíc je chráněn kovovým rámem, takže snese i trochu horší zacházení.

Ostatní specifikace zahrnují čtyřjádrový procesor MediaTek MT6580, 1 GB operační paměti RAM, pětipalcový displej s HD rozlišením, Android 5.1 a baterii s kapacitou 2000 mAh. Paměti je k dispozici 8 GB, reálně tedy něco kolem 5 GB. Telefon se bude prodávat v bílé, zlaté a černé barvě, k dostání bude také flipový obal.Úvodní foto: BlackviewKomentáře