LG Optimus L1 II: Chytrý telefon pro začínající uživatele

Smartphony |

Kromě špičkového smartphonu LG G2 se na veřejnost dostal také model ze zcela opačného konce žebříčku chytrých telefonů. Jmenuje se LG Optimus L1 II.

LG Optimus L1 II: Chytrý telefon pro začínající uživateleKromě špičkového smartphonu LG G2 se na veřejnost dostal také model ze zcela opačného konce žebříčku chytrých telefonů. Jmenuje se LG Optimus L1 II.

Jedná se o jeden z nejdostupnějších smartphonů na trhu, takže čekat od něj vysoký výkon by bylo velmi pošetilé. Uživatelé se však mohou těšit na velmi přívětivou cenu. Optimus L1 II totiž bude stát 95 dolarů, tedy necelé dva tisíce korun. U nás bude jeho cena pravděpodobně o něco vyšší.

Za dva tisíce dostanete třípalcový displej s QVGA rozlišením, procesor Qualcomm Snapdragon MSM7225A, 512 MB operační paměti RAM a podporu HSDPA s rychlostí 7,2 Mbps. Fotoaparát nabídne rozlišení jen 2 megapixely, což není mnoho, ale fotit se s tím dá. Nebudete ochuzeni ani o Wi-Fi, 4 GB místa (rozšiřitelného) a Android 4.1.2 Jelly Bean. Smartphone je určen převážně pro rozvíjející se země, patří mezi ne Vietnam, Rusko či Indie, ale mohl by se objevit také v našich zeměpisných šířkách.

 

 Úvodní foto: LGKomentáře