LG představuje nový phablet LG G Pro 2

Smartphony |

Společnost LG hostila v Jižní Koreji dnes speciální event, na kterém byl představen nový phablet LG G Pro 2. Jedná se o zařízení s displejem o velikosti 5,9 palce.

LG představuje nový phablet LG G Pro 2Společnost LG hostila v Jižní Koreji dnes speciální event, na kterém byl představen nový phablet LG G Pro 2. Jedná se o zařízení s displejem o velikosti 5,9 palce.

Mezi jeho největší přednosti patří zcela jistě fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který umí nahrávat video rychlostí 120ti snímků za vteřinu a nebo nahrávat ve 4K kvalitě. Displej je typu IPS s Full HD rozlišením, přední fotoaparát nabídne 2,1 megapixelu. Unvitř se nachází čtyřjádrový procesor s taktem 2,26 GHz a 3 GH operační paměti RAM. V nabídce bude varianta s 16 nebo 32 GN paměti.

Další specifikace zahrnují microSD slot, vyjímatelnou baterii s kapacitou 3200 mAh a operační systém Android 4.4 KitKat. Phablet váží 172 gramů a měří 8,3 mm. K dostání budou tři barevné mutace – bílá, červená a titanová. Novinka bude veřejnosti představena na veletrhu Mobile World Congress. Úvodní foto: LGKomentáře