LG představuje řadu smartphonů Magna, Spirit, Leon a Joy

Smartphony |

Společnost LG překvapila všechny. Několik dnů před zahájením veletrhu Mobile World Congress představila celou řadu nových chytrých telefonů. Patří k nim modely LG Magna, Spirit, Leon a Joy. Všechny budou k dostání ve 3G a 4G variantách a podobných designech. Kovová záda budou mít 4G verze a plastová 3G verze.

LG představuje řadu smartphonů Magna, Spirit, Leon a JoySpolečnost LG překvapila všechny. Několik dnů před zahájením veletrhu Mobile World Congress představila celou řadu nových chytrých telefonů. Patří k nim modely LG Magna, Spirit, Leon a Joy. Všechny budou k dostání ve 3G a 4G variantách a podobných designech. Kovová záda budou mít 4G verze a plastová 3G verze.

Velikosti displejů, procesory, fotoaparáty a paměti se u jednotlivých přístrojů liší. Na vrcholu této řady stojí pětipalcový model LG Magna s hustotou 294 pixelů na palec, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, zadním fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů, přední kamerou s rozlišením 5 megapixelů, vnitřní pamětí 8 GB a 1 GB operační pamětí RAM.

Dalším v pořadí je LG Spirit, telefon s 4,7palcovým displejem, fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů, model Leon je vybaven o něco menším displejem , menším tělem, které se lépe hodí do kapsy. Nová řada nabídne funkce Ux, známé předchozím uživatelům pouze z prémiových telefonů, Funkce jako Gesture Shot, Glance View, které pomáhají při pořizování fotografií či zjišťování základních informací o zprávách, času, zmeškaných hovorech a podobně.
Návštěvníci veletrhu v Barceloně již budou mít možnost si novinky vyzkoušet v hale č.3 v komplexu Fira Gran Via.Úvodní foto: LGKomentáře