LG UX 4.0 bude součástí vlajkové lodi G4

Smartphony |

LG Electronics představilo nejnovější uživatelské prostředí pro mobilní zařízení – LG UX 4.0. To bude součástí LG G4, očekávané novinky letošního roku, která bude uvedena koncem dubna 2015 v Londýně.

LG UX 4.0 bude součástí vlajkové lodi G4LG Electronics představilo nejnovější uživatelské prostředí pro mobilní zařízení – LG UX 4.0. To bude součástí LG G4, očekávané novinky letošního roku, která bude uvedena koncem dubna 2015 v Londýně.

Vylepšené prostředí nabídne uživatelům jednoduché a intuitivní ovládání, možnost manuálního nastavení fotoaparátu či řadu dalších funkcí.

Od představení telefonu LG Optimus G v roce 2012 je každoročně společně s novou vlajkovou lodí řady G uvedeno i nové uživatelské prostředí:

 

UX 1.0 Quick Memo, QSlide Efektivní správa
UX 2.0

KnockON, KnockCodeTM

Větší komfort
UX 3.0 Gesture Shot, Touch & Shoot Jednodušší používání
UX 4.0 Manuální nastavení fotoaparátu (Camera Manual Mode), Chytrá upozornění (Smart Notice) Personalizované uživatelské prostředíDřívejší verze UX se zaměřovaly na větší komfort při používání chytrých telefonů, avšak LG UX 4.0 uživatelům přinese i optimalizované a individualizované prostředí. Některé funkce mají snazší ovládání, například Quick Shot lze nyní spustit pouhým dvojklikem zadního tlačítka nebo smart Bulletin automaticky generuje důležité informace z různých aplikací na jednu stránku pro co největší uživatelské pohodlí.

Fotoaparát je možné nastavit do tří módů – Simple, Basic a Manual. Nastavení Simple vytvoří fotografie pomocí automatického nastavení. Manuální ovládání však potěší i fotografy, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svými snímky.

Nastavení kalendáře umožňuje snadné organizování času pomocí jednoduchých gest, přesouvání událostí i synchronizaci s účty na sociálních médiích. Vylepšená funkce Smart Notices obsahuje aktuální informace o počasí, dopravě a další data, která odpovídají denní rutině nebo plánům podle běžného chování či kalendáře uživatele.Úvodní foto: LGKomentáře