Lifestylová Nubia My Prague: Malá baterie, dobrý fotoaparát?

Smartphony |

Od minulého týdne je v Praze k dostání lifestylový smartphone Nubia My Prague, „inspirovaný“ hlavním městem. Telefon nabízí dva sloty pro SIM karty, a také hardware, za který by se nemusel stydět ani mnohem dražší telefon.

Lifestylová Nubia My Prague: Malá baterie, dobrý fotoaparát?Od minulého týdne je v Praze k dostání lifestylový smartphone Nubia My Prague, „inspirovaný“ hlavním městem. Telefon nabízí dva sloty pro SIM karty, a také hardware, za který by se nemusel stydět ani mnohem dražší telefon.

My Prague podporuje LTE internet, vnitřní paměť s kapacitou 32 GB je možné rozšířit o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Telefon pracuje s osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 615 s taktem 1,5 GHz a 3 GB operační paměti RAM. Zadní fotoaparát je vybaven CMOS ISOCELL snímačem a rozlišením 13 megapixelů.

Super Amoled dsplej s úhlopříčkou 5,2 palce má rozlišení 1920 x 1080 pixelů a kryje jej sklo Glonass. Tělo telefonu má jen 5,5 mm, takže se řadí mezi nejtenčí smartphony vůbec. Operačním systémem telefonu je systém Nubia 3.0, který vychází z Androidu L, příjemným bonusem je rychlonabíjení baterie. Nubia My Prague se prodává v zlatobílé kombinaci za 12 000 Kč. Co má telefon (kromě jména) společného s Prahou není tak docela jasné, ale vypadá dobře a hardware taky není špatný. Možná by mu taky slušela jiná barva a trochu menší displej. Kdy asi pomine nesmyslné šílenství velkých telefonů? Každopádně bychom přístroj velmi rádi otestovali. Trochu se bojíme výdrže baterie s kapacitou 2200 mAh. Úvodní foto: NubiaKomentáře