Meizu m2 je dostupný smartphone s netradičním systémem Flyme

Smartphony |

Meizu rozšiřuje řady nabízených přístrojů na českém trhu o model Meizu m2. Ten by mohl oslovit ty zákazníky, pro které je důležitý poměr cena/výkon. Meizu m2 je menším bratrem nedávno představeného Meizu m2 note.

Meizu m2 je dostupný smartphone s netradičním systémem FlymeMeizu rozšiřuje řady nabízených přístrojů na českém trhu o model Meizu m2. Ten by mohl oslovit ty zákazníky, pro které je důležitý poměr cena/výkon. Meizu m2 je menším bratrem nedávno představeného Meizu m2 note.

Telefon nabídne 5palcový displej s HD rozlišením, 13megapixelový zadní fotoaparát s krycím sklem z Gorilla Glass 3, 5Mpx přední fotoaparát a podporu dvou karet SIM. O výkon se postará 64bitový čtyřjádrový procesor MediaTek MT6735 s taktem 1,3 GHz a 2GB RAM.

Operačním systémem je Flyme 4.5, který je postavený na základu Android 5.1 Lollipop. Telefonu nechybí tradiční možnosti připojení jako je Wi-Fi, Bluetooth 4.0, A-GPS, GLONASS či konektor microUSB. Trochu malá se nám zdá kapacita baterie, ta je 2500 mAh. Škoda zbytečně velkého displeje, mohl to být skutečně dostupný kompaktní telefon.

Meizu m2 je v prodeji za doporučenou cenu 4 490 Kč v modré, bílé a šedivé barevné variantě.Úvodní foto: MeizuKomentáře