Micromax Canvas Fantabulet F666

Smartphony |

Pokud chce nové chytré zařízení a nedokážete se rozhodnout, zda chcete telefon, phablet nebo tablet, potom si kupte Micromax Canvas Fantabulet F666.

Micromax Canvas Fantabulet F666Pokud chce nové chytré zařízení a nedokážete se rozhodnout, zda chcete telefon, phablet nebo tablet, potom si kupte Micromax Canvas Fantabulet F666.

Těžko zařaditelné zařízení s úhlopříčkou 6,98 palců a HD rozlišením je vybaveno procesorem MediaTek MT8382W, zadní kamerou s rozlišením 8 megapixelů s LED bleskem a autofocusem, přední kamerou s rozlišením 2 megapixely a operačním systémem Android 5.0 Lollipop. Má dva reproduktory, které podporují technologii DTS.

Uživatelé mohou ukládat data na úložiště s kapacitou 8 GB, operační paměti je (jen) jeden GB. Velkým plusem zařízení jsou dva sloty pro SIM kartu, microSD slot pro paměťové karty, GPS, rádio, Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Baterie má kapacitu 3000 mAh. S Micromaxem Canvas Fantabulet F666 je možné telefonovat, takže funguje i jako smartphone.Úvodní foto: MicromaxKomentáře