Nerozbitný displej Motoroly Droid Turbo 2 budí zájem

Smartphony |

Motorola Droid Turbo 2 je nástupcem modelu turbo, ovšem se specifikacemi, které překonávají Moto X Pure. Telefon je velmi dobře vybavený a jeho největší specialitou je skutečně odolný displej.

Nerozbitný displej Motoroly Droid Turbo 2 budí zájemMotorola Droid Turbo 2 je nástupcem modelu turbo, ovšem se specifikacemi, které překonávají Moto X Pure. Telefon je velmi dobře vybavený a jeho největší specialitou je skutečně odolný displej.

Kromě baterie, která vydrží až 48 hodin, QHD displeje s úhlopříčkou 5,4 palců a hustotou pixelů 540 pixelů na palec je zde procesor Qualcomm Snapdragon 810 s taktem 2.0 GHz a grafickým čipem Adreno 430.

Zbytek specifikací není třeba vypisovat, je možné je dohledat na stránkách výrobce. Zajímavý je jeho displej. Motorola jej totiž označuje jako nerozbitný. Gorilla Glass zvyšuje odolnost displeje proti poškrábání, ale tohle „sklo“ by nemělo prasknout ani při dopadu na beton. Displej je typu P-OLED, což je podobná technologie, jakou využívá například LG u řady G Flex. Vrstva totiž není skleněná, ale plastová, jedná se o jakousi směs, která (spolu s dalšími čtyřmi vrstvami) zajišťuje pružnost a velkou odolnost při nárazech. Droid Turbo 2 splňuje i certifikace IP52, takže je do jisté míry odolný vůči prachu a také by se nemělo nic moc stát při polití vodou.Úvodní foto: MotorolaKomentáře