Neznámý smartphone Asus Zenfone Max ZC550KL

Smartphony |

Tento stroj byl představen již minulý rok, ale nějak se mu nedostalo pozornosti. Jeho asi hlavní předností je baterie s kapacitou 5000 mAh, která zaručí dlouho výdrž, což většině chytrých telefonů dneska chybí.

Neznámý smartphone Asus Zenfone Max ZC550KLTento stroj byl představen již minulý rok, ale nějak se mu nedostalo pozornosti. Jeho asi hlavní předností je baterie s kapacitou 5000 mAh, která zaručí dlouho výdrž, což většině chytrých telefonů dneska chybí.

Asus Zenfone Max ZC550KL je vybaven displejem s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz a grafickým čipem Adreno 306. K ukládání dat slouží 8 a nebo 16 GB místa, náročné uživatele potěší přítomnost microSD slotu, do kterých můžete zasunout další gigabajty.

Operačním systémem je Android Lollipop. Kamery jsou zde dvě. Přední s pětimegapixelovým senzorem, zadní s rozlišením 13 megapixelů zaostřuje pomocí laseru, čočka je stabilizovaná. Nechybí stará známá Wi-Fi či GPS. Operační paměti jsou 2 GB, což asi na každodenní facebookování a instagramování postačí.Úvodní foto: AsusKomentáře