Nokia 8 Pro s pěti objektivy

Smartphony |

HMD Global, společnost, která je v současné době za značkou Nokia (kterou potopil Microsoft, díky moc!) připravuje smartphone Nokia 8 Pro. Ten bude mít hned pět různých objektivů.

Nokia 8 Pro s pěti objektivyHMD Global, společnost, která je v současné době za značkou Nokia (kterou potopil Microsoft, díky moc!) připravuje smartphone Nokia 8 Pro. Ten bude mít hned pět různých objektivů.

Na serveru GSMarena naskočily informace o smartphonu Nokia 8 Pro, který bude vybaven fotoaparátem Penta lens, senzorem s otočnými objektivy. V označení a číslování telefonů panuje trochu zmatek, původní zprávy hovořily o tom, že se novinka bude jmenovat Nokia 10. Číselné označení ovšem není zdaleka tak důležité, jako to, co telefon nabídne.

Telefon bude z přední i zadní strany krýt skleněný panel, který bude na zadní straně doplněný u kruhový panel s pěticí objektivů, pod které se zřejmě podepíše výrobce skvělých fotografických objektivů Zeiss. Čtečka otisků prstů se musela vejít pod objektivy.

Oficiální specifikace zatím nebyly oznámeny, ale mělo by jít o hodně dobře vybavený telefon s procesorem Qualcomm Snapdragon 845.Úvodní foto: NokiaKomentáře