Nové Lumie 920 a 820 míří na pulty obchodů

Smartphony |

Smartphony Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820 dorazí k prvním operátorům a prodejcům ve vybraných zemích ještě tento týden. Oba telefony se objeví v obchodech ve Francii a Spojeném království již tento týden a v Rusku, Německu a na dalších vybraných trzích v průběhu listopadu.

Nové Lumie 920 a 820 míří na pulty obchodůSmartphony Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820 dorazí k prvním operátorům a prodejcům ve vybraných zemích ještě tento týden. Oba telefony se objeví v obchodech ve Francii a Spojeném království již tento týden a v Rusku, Německu a na dalších vybraných trzích v průběhu listopadu.

Nokia Lumia 920Ve Spojených státech uvede AT&T na trh modely Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820, Verizon Wireless začne prodávat nově představenou Nokia Lumia 822 a T-Mobile nabídne model Nokia Lumia 810. Všichni tři operátoři začnou telefony prodávat během listopadu.

Nokia Lumia 920 obsahuje fotoaparát s technologií Nokia PureView, který nabízí pětkrát větší světelnost než fotoaparáty u konkurenčních chytrých telefonů a umí tak zachytit jasné fotografie bez použití blesku, a to i v tmavých prostorách anebo v noci.

Telefon dále nabízí bezdrátové nabíjení, díky čemuž je možné snadno dobíjet baterii během dne, a k dispozici je také displej s HD rozlišením. Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 810 a Nokia Lumia 822 nabízejí výměnné kryty v řadě živých barev, včetně možnosti zvolit si kryt s podporou bezdrátového nabíjení. Podobně jako Nokia Lumia 920 jsou vybaveny citlivým dotykovým displejem s technologií Nokia ClearBlack pro snadnou čitelnost i na přímém slunečním světle.

Všechny telefony disponují úplnou sadou navigačních aplikací Nokia, včetně aplikace Městské info Nokia, a nabízejí aplikaci Nokia Hudba pro neomezený přístup k streamované hudbě přímo v telefonu.

Lokální ceny a dostupnost pro jednotlivé země oznámí operátoři a koncoví prodejci.Úvodní foto: NokiaKomentáře