O2 představilo zajímavé neomezené tarify s bonusem

Smartphony |

Od pondělí začne O2 nabízet tarify s neomezenými datyV kombinovaných balíčcích navíc zákazníci získají bonus v podobě televizních kanálů O2TV Sport a HBO.

O2 představilo zajímavé neomezené tarify s bonusemOd poloviny září O2 navyšuje data ve vylepšených tarifech FREE+ s neomezeným voláním. V tarifu FREE+ Bronzový O2 zvyšuje objem dat o čtvrtinu na 4 GB a jeho cenu snižuje o sto korun.

Do tarifu FREE+ Stříbrný přidáváme více než dvojnásobek dat – zákazníkům nově dáme 14 GB dat, aniž bychom měnili jeho cenu,“ říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth. 

V tarifu FREE+ Zlatý operátor O2 objem dat zpětinásobí na 60 GB, a zákazníkům tak nabídne nejnižší cenu za gigabyte. O2 přidá dvojnásobek dat také do základního tarifu FREE+ Modrý. V tarifech Free+ bude rychlost vždy limitována pouze přenosovou rychlostí sítě.

O2 nově zařazuje do nabídky tarify NEO s neomezenými daty. Zákazníkům dává možnost zvolit si rychlost podle jejich potřeb podobně jako u pevného internetu. Začíná se na rychlosti 5 Mbps u nejlevnějšího balíčku a končí se na neomezené rychlosti, resp. na technologickém limitu sítě.

Nové tarify včetně těch neomezených O2 nabídne v balíčcích O2 Spolu. Ty umožňují jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám flexibilně kombinovat různé služby.

„Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA nebo české hokejové extraligy,“ popisuje bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

Všechny tarify bude operátor nabízet bez závazků.

 Úvodní foto: IDG Czech RepublicKomentáře