Odolný Smartphone Cat 40

Smartphony |

Hledáte skutečně odolný smartphone? Možná by vás mohl zaujmout Cat 40, který se u nás ještě neprodává, ale můžeme se na něj připravit.

Odolný Smartphone Cat 40Hledáte skutečně odolný smartphone? Možná by vás mohl zaujmout Cat 40, který se u nás ještě neprodává, ale můžeme se na něj připravit.

Měl by se prodávat za zhruba 12 000 korun, a že to není žádné ořezávátko, dokazují jeho schopnosti. Neměl by mu ublížit pád na beton s výšky 1,8 metru, prach (certifikace IP67), voda (ovládání mokrými prsty), displej je odolný proti škrábancům a navíc splňuje i přísné vojenské certifikace 810G.

Využívá nejnovějšího operačního systému Android Lollipop, podporuje 4G internet a jeho IPS displej o velikosti 4,7 palců s rozlišením 960 x 540 pixelů chrání ochranné sklo Gorilla Glass 4. Zadní fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů, přední dva megapixely. Z chytrých technologií je zde NFC, GPS, Bluetooth 4.1. Procesor je čtyřjádrový s taktem 1,1 GHz od společnosti Qualcomm. Data je možné ukládat na 16GB úložiště (dostupných je ovšem 14 GB), microSD slot je přítomen. Kapacita paměti RAM je 1 GB. Solidní telefon?Úvodní foto: CatKomentáře