Oppo 7: Teprve druhý smartphone s rozlišením 2K

Smartphony |

Vypadá to, že Vivo Xplay 3S již dlouho nebude jediným smartphonem s rozlišením displeje 2K. Společnost Oppo totiž podle dostupných informací pracuje na smartphonu s velmi zajímavými specifikacemi.

Oppo 7: Teprve druhý smartphone s rozlišením 2KVypadá to, že Vivo Xplay 3S již dlouho nebude jediným smartphonem s rozlišením displeje 2K. Společnost Oppo totiž podle dostupných informací pracuje na smartphonu s velmi zajímavými specifikacemi.

Telefon by se měl jmenovat Oppo 7 a podle zdroje Weibo by měl nový smartphone nabídnout displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, procesor Qualcomm Snapdragon 805 a 3 GB operační paměti RAM. Aby ani kamery nedělaly zbytku telefonu ostudu, hovoří se o zadním třináctimegapixelovém a předním pětimegapixelovém senzoru.

Vzhledem k displeji o velikosti 5,7 palce (kterým se telefon zařadí spíš mezi phablety)a procesoru bude zapotřebí velká a výkonná baterie. Vysoké rozlišení je jistě hezká věc, ale Oppo 7 to bude mít mezi phablety rozhodně těžké. Na druhou stranu například HTC může téměř zapomenout, že by si někdo jejich One Max vůbec koupil.Úvodní foto: OppoKomentáře