Oppo chystá překvapení na Černý čtvrtek

Smartphony |

Jste li fanoušky smartphonů společnosti Oppo, potom zbystřete. Tento výrobce plánuje překvapení pro černý čtvrtek. Zda půjde o nový smartphone nebo speciální nabídku na stávající zařízení zatím není jasné.

Oppo chystá překvapení na Černý čtvrtekJste li fanoušky smartphonů společnosti Oppo, potom zbystřete. Tento výrobce plánuje překvapení pro černý čtvrtek. Zda půjde o nový smartphone nebo speciální nabídku na stávající zařízení zatím není jasné.

Černý čvrtek je speciální den slev a probíhá hlavně v USA a Velké Británii, ale postupně se tento zvyk rozšiřuje také mezi ostaní země. I unás připravují na poslední listopadový čtvrtek některé obchody slevy.

Oppo toho mnoho neprozradilo, pouze obrázek se dvěma blýskajícími smartphony a datum, tedy 29. listopadu. Mohlo by jít o modely Find 5 a Oppo N 1, v tom případě by šlo o slevu na již tak cenově zajímavé přístroje. Pokud jsou to nová zařízení, je to pro fanoušky tohoto výrobce ještě lepší. Každopadáně si v kalendáří k datu 29. listopadu připište poznámku, že Oppo má něco za lubem.Úvodní foto: OppoKomentáře