Oppo Find 5: Nabušené čtyřjádro z Číny vstupuje do Evropy

Smartphony |

Čínskou společnost Oppo, výrobce smartphonů, jsme vám již představovali. Ta na své facebookové stránce zveřejnila před Vánoci teaser na svůj nový smartphone Oppo Find 5. Tento pětipalcový smartphone se čtyřjádrovým procesorem v roce 2013 dostane na trh do Evropy a možná také do České republiky.

Oppo Find 5: Nabušené čtyřjádro z Číny vstupuje do EvropyČínskou společnost Oppo, výrobce smartphonů, jsme vám již představovali. Ta na své facebookové stránce zveřejnila před Vánoci teaser na svůj nový smartphone Oppo Find 5. Tento pětipalcový smartphone se čtyřjádrovým procesorem v roce 2013 dostane na trh do Evropy a možná také do České republiky.

Na obrázku je vidět seznam zamí – Kanda, USA, Španělsko, Německo, Austrálie, Belgie, Švédsko a další. Podle informací společnosti Oppo však seznam není konečný, a tak je dost dobře možné, že se Oppo Find 5 bude prodávat také u nás.

Jedná se o velmi hezky vypadající smartphone s pětipalcovým displejem a Full HD rozlišením a hustotou 441 pixelů na palec, čtyřjádrovým procesorem Snapdragons S4 s taktem 1,5 Ghz a 2 GB paměti RAM. Find 5 podporuje chytré moderní funkce jako NFC Smart Tags, NFC nebo Wi-Fi DLNA. Dostupný bude v bílé barvě o kapacitách 16 a 32 GB.Úvodní foto: OppoKomentáře