Oppo R7 již 20. května

Smartphony |

Čínský výrobce chytrých telefonů Oppo nám brzy představí svou novou vlajkovou loď s označením R7. Premiéra se bude konat 20. května. Musíme sice vydržet ještě 9 dní, společnost nás do té doby chce udržet v pozornosti obrázky chystané novinky.

Oppo R7 již 20. květnaČínský výrobce chytrých telefonů Oppo nám brzy představí svou novou vlajkovou loď s označením R7. Premiéra se bude konat 20. května. Musíme sice vydržet ještě 9 dní, společnost nás do té doby chce udržet v pozornosti obrázky chystané novinky.

Z obrázků je patrné, že telefon bude mít celokovové šasí a velmi tenké rámečky kolem displeje. Výrobce tvrdí, že vzhledem k použití speciálního 2,5 D skla vypadá telefon, jako by byl zcela bez rámečku. Oppo jej vybaví i rychlonabíjecí technologií VOOC, která je její specialitou.

Apple sice s větším modelem vlajkové lodi nebyl první, ale označení Plus si většina lidí stejně pamatuje od něj. Větší bratříček modelu R7 se tedy také jmenuje Plus, Oppo R7 Plus. Telefon je kopií R7, jen větší. Rozdílem jsou tlačítka na displeji, čtečka otisků prstů na zadní straně pod kamerou, tedy skoro jako u modelu Oppo N3.
Specifikace, které unikly na internet slibují 64bitový procesor MediaTek MT6795, baterii s kapacitou 2000 mAh, zadní fotoaparát s rozlišením 20,7 megapixelů a profil tenký jen 5 mm.Úvodní foto: OppoKomentáře