Oppo R7 nabízí Dual Sim, 4G a speciální fotoaparát

Smartphony |

Dnes byl představen smartphone Oppo R7. Využívá operačního systému ColorOS 2.1, Androidu 4.4, osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon a 3 GB operační paměti RAM.

Oppo R7 nabízí Dual Sim, 4G a speciální fotoaparátDnes byl představen smartphone Oppo R7. Využívá operačního systému ColorOS 2.1, Androidu 4.4, osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon a 3 GB operační paměti RAM.

Uživatelé mají k dispozici 16 GB paměti, kterou je možné dále rozšířit pomocí microSD karet. Telefon je vybaven pětipalcovým displejem s rozlišením 1080p, kovovým tělem z jednoho kusu hliníku se speciálním povrchem na zadní straně. 

Hlavní fotoaparát nabízí rozlišení 13 megapixelů, funkci „phase detection autofocs“ (PDAF) a stabilizaci obrazu. Výrobce je na svůj fotoaparát velmi hrdý, vybavil jej také laserovým zaostřováním. Přední fotoaparát nabízí senzor s rozlišením 8 megapixelů.

Nechybí Wi-Fi, GPS, Bluetooth, Dual Sim a 4G internet. Baterie má kapacitu 2320 mAh. Systém flash charge umožňuje dobít vybitý telefon tak, že za pět minut nabíjení získáte dostatek kapacity pro dvouhodinový hovor. Prodávat se bude také verze R7 Plus. Telefon s větším displejem (6 palců), větší baterie s kapacitou 4100 mAh.Úvodní foto: OppoKomentáře