Phablet Allview X1 Xtreme z Rumunska nabízí nekompromisní výkon

Smartphony |

Rumunský výrobce elektroniky Allview připravil ve spolupráci s čínskou společností Gionee nový phablet s označením X1 Xtreme, v Číně známý jako Elife E7.

Phablet Allview X1 Xtreme z Rumunska nabízí nekompromisní výkonRumunský výrobce elektroniky Allview připravil ve spolupráci s čínskou společností Gionee nový phablet s označením X1 Xtreme, v Číně známý jako Elife E7.

Phablet je vybaven 5,5 palcovým displejem a cenovkou 624 dolarů. Součástí balení jsou NFC tagy, nabíječka, USB kabel, sluchátka, ochranná folie na displej a také software Bitdevender Mobile Security. K otevírání krytu slouží malý kovový klíček, bez kterého by bylo docela problematické se za hladký lesklý kryt dostat.

Zpět k phabletu X1 Xtreme. Jeho specifikace zahrnují čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3 GB operační paměti RAM a 32 GB místa na disku. Zadní kamera je vybavena šestnáctimegapixelovým snímačem, přední nabídne senzor s rozlišením osm megapixelů. Tu vše se ukrývá v hliníkovím těle o váze 150 gramů. Displej je typu IPS s rozlišením Full HD a technologií LTPS. Integrovaná baterie má kapacitu 2500 mAh, ve výbavě nechybí FM rádo a zesilovač Yamaha.

 Úvodní foto: allviewKomentáře