Pixi 3 od Alcatelu zvládne tři operační systémy

Smartphony |

Společnost Alcatel má nový telefon. Jedná se o model řady Pixi, levný smartphone se zajímavými vlastnostmi. Telefon je totiž kompatibilní hned se třemi operačními systémy a je jen na vás, pro který se rozhodnete.

Pixi 3 od Alcatelu zvládne tři operační systémySpolečnost Alcatel má nový telefon. Jedná se o model řady Pixi, levný smartphone se zajímavými vlastnostmi. Telefon je totiž kompatibilní hned se třemi operačními systémy a je jen na vás, pro který se rozhodnete.

Možnosti jsou tyto: Windows Phone, Android a Firefox OS. Současný model nabízí displej o velikosti 3,5 palce, ale brzy jej doplní telefony s většími displeji. Alcatel nabízí uživatelům možnost používat stejný operační systém v práci, doma nebo ve škole. Tento dostupný smartphone, asi nebude schopen konkurovat přístrojům ve stejné cenové kategorii, první z nich bude podporovat pouze 3G internet, na druhou stranu Alcatel tvrdí, že uživatelé chtějí něco jednoduchého, co znají, s čím se jim bude dobře pracovat.

Společnost by mohla mít, poskytnutím tří operačních systémů, problém zajistit kvalitní (stejnou) podporu pro každého uživatele, naštěstí má Alcatel zkušenosti se všemi třemi systémy. První Pixi běžel na operačním systému Android, model Fire využíval Firefox OS a model POP 2 se 64bitovým procesorem byl vybaven systémem Windows Phone. Více informací vám přineseme po zahájení mezinárodního veletrhu CES 2015.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře