Podniková Lumia 650 bude k mání až po MWC 2016

Smartphony |

Na smartphone střední třídy, určený hlavně pro podnikovou sféru, se již v polovině února mohou těšit všichni podnikaví podnikatelé s omezeným rozpočtem na nákup nového telefonu.

Podniková Lumia 650 bude k mání až po MWC 2016Na smartphone střední třídy, určený hlavně pro podnikovou sféru, se již v polovině února mohou těšit všichni podnikaví podnikatelé s omezeným rozpočtem na nákup nového telefonu.

Lumia 650 bude mít pětipalcový displej s rozlišením 720p, operační systém Windows 10 Mobile, procesor Qualcomm Snapdragon 210 nebo 212 (je to podnikový telefon, takže žádné hry), 1 GB operační paměti a 8 GB místa pro ukládání dat.

Nebudou chybět ani dva fotoaparáty – přední s rozlišením 5 megapixelů a zadní s rozlišením 8 megapixelů. Věci jako Wi-Fi a Bluetooth není třeba moc rozebírat, která funkce ovšem asi dostupná nebude, je bezdrátové nabíjení (stejně to zatím nedává moc smysl, potřebujete nabíječku, jen místo konektoru je na ní plocha, na kterou telefon položíte), takže žádná velká ztráta. Telefon bude podle všeho plastový, jen hrany by mohl chránit kov. Premiéra telefonu by se mohla uskutečnit na veletrhu MWC v Barceloně.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře