Posílejte přihlášky do prvního Evropského dne vývojářů

Smartphony |

Společnost Samsung začala oficiálně přijímat přihlášky do prvního ročníku Evropského dne vývojářů. Tato akce, která se bude konat v londýnském Muzeu filmu 18. listopadu 2013, seznámí účastníky s novými vývojářskými nástroji a službami společnosti Samsung.

Posílejte přihlášky do prvního Evropského dne vývojářůSpolečnost Samsung začala oficiálně přijímat přihlášky do prvního ročníku Evropského dne vývojářů. Tato akce, která se bude konat v londýnském Muzeu filmu 18. listopadu 2013, seznámí účastníky s novými vývojářskými nástroji a službami společnosti Samsung. 

Přednášky o technickém vývoji a obchodních modelech poskytnou účastníkům z  celé Evropy výbornou příležitost získat informace o možnostech spolupráce na poli aplikací a služeb společnosti Samsung a navázat dlouhodobé vztahy s příslušnými zástupci společnosti Samsung. Kromě toho bude představen i Evropský partnerský program pro vývojáře, který si klade za cíl vzájemně výhodnou spolupráci mezi společností Samsung a vývojařskou komunitou.

Jednotlivé sekce a prezentace připravené týmem společnosti Samsung se zaměří na několik hlavních témat, mezi něž budou patřit následující:

  • Nejnovější informace o Samsung SDK, které zahrnují Samsung Mobile SDK, InApp-Purchase SDK a Smart TV SDK.
  • Technické informace o platformě Tizen včetně nativních a webových API. Prezentaci povede osobně hlavní architekt platformy Alvin Kim.
  • Možnosti spolupráce se společností Samsung na službách Samsung Hub, Samsung Wallet, Hyper Local Content a řešeních pro podnikovou sféru. 

Vstupenky na Evropský den vývojářů společnosti Samsung jsou zdarma, počet míst je ale omezený. Další informace o konferenci včetně informací týkajících se registrace naleznete na stránkách www.samsungdevday.com.Úvodní foto: SamsungKomentáře