Samsung Galaxy Mega 6.3 Plum Purple

Smartphony |

První telefony z řady Galaxy Mega se na trh dostaly někdy v červnu letošního roku. Jedná se o smartphony (nikoli phablety) s obrazovkami o velikosti 6,3 a 5,8 palců. Větší z obou modelů se před několika dny dočkal představení v nové barevné mutaci „plum purple“ - švestkové fialové.

Samsung Galaxy Mega 6.3 Plum PurplePrvní telefony z řady Galaxy Mega se na trh dostaly někdy v červnu letošního roku. Jedná se o smartphony (nikoli phablety) s obrazovkami o velikosti 6,3 a 5,8 palců. Větší z obou modelů se před několika dny dočkal představení v nové barevné mutaci „plum purple“ - švestkové fialové.

Samsung Galaxy Mega 6.3 v nové barvě se poprvé objevil na hongkongských stránkách společnlosti. Telefon nabízí displej s rozlišením 720 pixelů, dvoujádrový procesor s taktem 1,7 GHz a 8 nebo 16 GB paměti. Je rovněž vybaven 1,5 GB operační paměti RAM a operačním systémem Android 4.2.2 Jelly Bean. Podporuje LTE připojení.

Zadní kamera nabízí senzor s rozlišením 8MP a LED blesk. Procesor vyrobila společnost Qualcomm, jedná se o typ Snapdragon 400, takže když se to tak vezme, Samsung Galaxy Mega 6.3 je vlastně jen větší Galaxy S4 Mini. Dobrou zprávou pro všechny majitele je fakt, že telefon je na seznamu zařízení, které také obdrží update operačního systímu na Android 4.4 KitKat.

 

 Úvodní foto: SamsungKomentáře