Samsung Galaxy Note 3 dostane až tři různé procesory

Smartphony |

Nejnovější zprávy z Jižní Koreje naznačují, že až čtyři miliony přístrojů Samsung Galaxy Note 3 budou mít za svůj procesor Qualcomm Snapdragon 800 a nikoli Exynos 5 Octa CPU, jak bylo původně plánováno.

Samsung Galaxy Note 3 dostane až tři různé procesoryNejnovější zprávy z Jižní Koreje naznačují, že až čtyři miliony přístrojů Samsung Galaxy Note 3 budou mít za svůj procesor Qualcomm Snapdragon 800 a nikoli Exynos 5 Octa CPU, jak bylo původně plánováno.

Podle zprávy by také příštích 20 až 30 % phabletů Note 3 mělo být vybaveno procesorem Samsung Exynos 5420 Octa Core CPU. Vyplývá z toho, že s osmijádrovými procesory Samsung není něco v pořádku a je celkem zvláštní, že se žádný jiný výrobce nesnaží uvést na trh procesory vlastní. MediaTek ty své sice připravuje, ale v porovnání se Samsungem je stále malý hráčem.

Varianta Note 3 s procesorem Snapdragon je zřejmě určená pro Spojené státy, zatímco phablety s procesorem Exynos se dostanou do Asie a Evropy. Nevýhodou modelů s procesorem Exynos je absence podpory 4G a LTE připojení, což je škoda.

 Úvodní foto: Samsung/techhive.comKomentáře