Samsung Galaxy Note 3 jde do prodeje. Pospěšte si pro dárek!

Smartphony |

Samsung u příležitosti zahájení prodeje nového Samsung Galaxy Note 3 připravil speciální nabídku. Ve dvou českých značkových prodejnách Samsung bude pro 50 prvních majitelů Galaxy Note 3 přichystán dárek v podobě voucheru na Samsung Galaxy Gear zcela zdarma.

Samsung Galaxy Note 3 jde do prodeje. Pospěšte si pro dárek!Samsung u příležitosti zahájení prodeje nového Samsung Galaxy Note 3 připravil speciální nabídku. Ve dvou českých značkových prodejnách Samsung bude pro 50 prvních majitelů Galaxy Note 3 přichystán dárek v podobě voucheru na Samsung Galaxy Gear zcela zdarma.

Samsung Galaxy GearSamsung Galaxy Note 3 se začne prodávat celosvětově ve stejný den, a tak i čeští fanoušci si ho budou moci zakoupit už tuto středu, 25. září. Doporučená maloobchodní cena činí 18 999 Kč.

Pokud se zákazníci rozhodnou vydat pro Samsung Galaxy Note 3 ke svému oblíbenému prodejci mobilních telefonů či elektroniky, doporučujeme si nejprve ověřit dostupnost nového Note 3. V celé distribuční síti se bude objevovat postupně.

Kdo se bude chtít stát jedním z prvních majitelů Galaxy Note 3 a vypraví se pro něj hned ve středu, měl by zvážit návštěvu dvou vybraných českých značkových prodejen Samsung: v Praze v OC Chodov a v Brně v OC Olympia.

Pro 50 nejrychlejších zákazníků v každém z obchodů – vždy jeden kus na osobu – je totiž připraven exkluzivní dárek. Spolu s novým Galaxy Note 3 v černé nebo bílé barvě dostanou i voucher na jedno balení chytrých hodinek Galaxy Gear v černé barvě zdarma. Ty budou doručeny domů každému kupujícímu poté, co se Galaxy Gear objeví v prodeji.

Prodej Galaxy Note 3 bude zahájen ve středu 25. září ve 12:00 hodin.

Smutnit ale nemusí ani ti, na které se speciální nabídka nedostane. Pro všechny majitele Note 3 je připravena porce aplikací v hodnotě téměř deset tisíc korun. Uživatelé získají zcela zdarma:

  • Dropbox – 50 GB v cloudovém úložišti na dva roky 
  • Reflex – 12měsíční předplatné elektronické verze společenského týdeníku 
  • Blesk – 12měsíční předplatné elektronické verze deníku
  • Výkladový slovník Oxford Advanced Learners Dictionary 
  • BusinessWeek – 12měsíční předplatné světového ekonomického týdeníku

Všechny aplikace budou buď předinstalovány přímo v přístroji nebo ke stažení z obchodu Samsung AppsÚvodní foto: SamsungKomentáře