Samsung Galaxy Note 3 míří na český trh.

Smartphony |

Nedočkaví zájemci z České republiky budou mít možnost si koupit Samsung Galaxy Note 3 ve stejný den stejně jako fanoušci z celého světa. Nejnovější Note, který byl představen na nedávném veletrhu IFA v Berlíně, se začne prodávat na českém trhu už příští středu, 25. září. Doporučená maloobchodní cena je 18 999 Kč.

Samsung Galaxy Note 3 míří na český trh.Nedočkaví zájemci z České republiky budou mít možnost si koupit Samsung Galaxy Note 3 ve stejný den stejně jako fanoušci z celého světa. Nejnovější Note, který byl představen na nedávném veletrhu IFA v Berlíně, se začne prodávat na českém trhu už příští středu, 25. září. Doporučená maloobchodní cena je 18 999 Kč.

Samsung Galaxy Note 3 je vybavený 5,7palcovým displejem Super AMOLED s Full HD rozlišením, tělo přístroje je tenké jen 8,3 mm a váží 168 gramů. Baterie má kapacitu 3 200 mAh. Na zadní straně je vybaven fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů s inteligentní stabilizací a LED bleskem s vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI).

Galaxy Note 3 podporuje nejnovější technologii LTE a zároveň podporuje i nejvyšší počet frekvencí. Je také vybaven pamětí RAM o velikosti 3 GB. Součástí Galaxy Note 3 je také vylepšené pero S Pen, které nově definuje a modernizuje klasické psaní poznámek a nabízí možnost vykonávat každodenní úkony pouhým jedním kliknutím. Jediným kliknutím na displej přístroje se aktivuje Příkaz ukázáním (Air Command), který nabízí pět užitečných funkcí zjednodušujících a urychlujících práci s přístrojem. Při použití funkce Air Command už uživatelé nemusí přepínat mezi obrazovkami, pamatovat si příkazy ani prohledávat různá menu.Úvodní foto: SamsungKomentáře