Samsung Galaxy Note 3 v podzimních barvách

Smartphony |

Společnost Samsung nabízí k phabletu Galaxy Note 3 bohaté příslušenství v podzimních barvách. V nabídce jsou ochranná pouzdra, sada pro bezdrátové nabíjení nebo třeba Game Pad.

Samsung Galaxy Note 3 v podzimních barváchSpolečnost Samsung nabízí k phabletu Galaxy Note 3 bohaté příslušenství v podzimních barvách. V nabídce jsou ochranná pouzdra, sada pro bezdrátové nabíjení nebo třeba Game Pad.

Samsung coverOdolné flipové pouzdro s  koženým vzorem je k dostání v široké paletě podzimních barev a kromě originálního provedení nechybí ani funkční vlastnosti – funkce Auto Wake-Up probudí telefon ve chvíli, kdy kryt odklopíte. Pouzdro má i kapsu, kam si uživatelé mohou uložit například vizitky.

K dispozici bude v barvě: černá, bílá, oranžová, růžová, béžová, světle modrá, tmavě modrá.
Doporučená cena: 999 Kč.

Samsung coverDalší variantou je vylepšené flipové pouzdro S-view, které díky průhlednému okénku umožňuje kontrolovat jediným pohledem stav vašeho přístroje, aniž by bylo nutné kryt odklápět nebo fotografovat se zavřeným krytem. Díky jeho vylepšeným funkcím můžete také měnit barvu na pozadí displeje, když je poudro zavřené. Stejně jako u flipového pouzdra s kapsou platí, že se telefon automaticky aktivuje při otevření krytu a současně se telefon automaticky zamkne, když kryt zavřete.

K dispozici bude v barvě: černá, bílá, oranžová, růžová, béžová, světle modrá, tmavě modrá.
Doporučená cena: 1 199 Kč.

Samsung coverSamsung Galaxy Note 3 již nepotřebuje kabely k dobíjení. S novou sadou pro nabíjení to zvládne bezdrátově. Její součástí je podložka a speciální kryt, který má v sobě zabudovanou cívku. Telefon pak na podložku jednoduše položíte a nemusíte se o nic víc starat – přístroj se začne nabíjet automaticky. A pro ty, kteří touží jak bezdrátově nabíjet, tak mít také zavírací kryt, připravil Samsung v bílém a černém provedení Flipové pouzdro S-view pro bezdrátové nabíjení 1 699 Kč.

Doporučená cena sady pro bezdrátové nabíjení je 1 999 Kč.

Samsung Galaxy Note 3 potěší velikostí svého displeje příznivce mobilních her, na které společnost Samsung myslí i při vývoji příslušenství. Game Pad s ním snadno propojíte a užijete si hraní nejnovějších her bez omezení, kdekoli a kdykoli chcete.

K dispozici bude v provedení: černá.
Doporučená koncová cena je 2 299 Kč.

Výčet příslušenství však tímto nekončí. Kromě zmiňovaných zařízení nechybí například nabíjecí sada s extra baterií 949 Kč, držák do auta 599 Kč či ochranná fólie za 239 Kč.

 Úvodní foto: SamsungKomentáře