Samsung Galaxy S4 Zoom je v prodeji. Máte zájem?

Smartphony |

Společnost Samsung představila Samsung GalaxyS4 zoom začátkem června a již v tomto týdnu začíná jeho prodej na českém trhu. Doporučená maloobchodní cena nového výkonného zařízení, které kombinuje nejnovější chytrý telefon GalaxyS4 s pokročilými schopnostmi v oblasti fotografování, je stanovena na 11 799 Kč s DPH.

Samsung Galaxy S4 Zoom je v prodeji. Máte zájem?Společnost Samsung představila Samsung GalaxyS4 zoom začátkem června a již v tomto týdnu začíná jeho prodej na českém trhu. Doporučená maloobchodní cena nového výkonného zařízení, které kombinuje nejnovější chytrý telefon GalaxyS4 s pokročilými schopnostmi v oblasti fotografování, je stanovena na 11 799 Kč s DPH.

Nový majitel GalaxyS4 zoom získá hned dva přístroje v jednom těle – výkonný chytrý telefon a skvělý 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 10násobným optickým zoomem a xenonovým bleskem. GalaxyS4 zoom tím definuje nový standard v oblasti dokonalého fotografování pomocí mobilu.

Galaxy S4 ZoomS novým revolučním Zoom Ring uživatel nic nezmešká, vše potřebné zaznamená a jednoduše nasdílí. Pokud během telefonování náhle spatří něco, co chce ihned prožít se svými přáteli, rychlým otočením kroužku Zoom Ring aktivuje funkci pro sdílení fotografií během hovoru a pořízenou fotografii přímo odešle prostřednictvím MMS osobě, se kterou právě hovoří.

Mechanismus Zoom Ring lze také použít ke snadnému procházení funkcemi přístroje a s jeho pomocí aktivovat funkce rychlého spuštění či zkrácené volby, které umožňují jednoduchým pootočením okamžitě aktivovat mnoho fotografických režimů včetně galerie, automatického a chytrého režimu.

Zoom Ring přináší také revoluční změny do tradičního ovládání fotografického zoomu. GalaxyS4 zoom nahrazuje tradiční ovládací kolečka a tlačítka používaná k ovládání zoomu jednoduchými a snadno ovladatelnými digitálními prvky.

Kompaktní GalaxyS4 zoom nabízí 10násobný optický zoom, který ve spojení s BSI CMOS snímačem s rozlišením 16 Mpx umožňuje pořizovat kvalitní fotografie zdálky i zblízka. Integrovaný optický stabilizátor pomáhá navíc udržet objektiv v klidu, redukuje rozmazání obrazu a stabilizuje obraz při zoomu.

Galaxy S4 ZoomSoučástí GalaxyS4 zoom je i oblíbený Smart Mode. Umělecké záběry lze pořizovat bez starostí s nastavením. Stačí si vybrat z řady přednastavených režimů tak, aby fotoaparát pořídil co možná nejlepší fotku. Režim Akční snímek slouží třeba ke sloučení sekvenčních snímků pohybujících se objektů do jediné složené fotky a režim Action Freeze pak pro okamžité zachycení rychlé akce. Pokud si uživatel není jistý, který režim si má vybrat, funkce Smart Mode Suggest dokáže sama posoudit a nabídnout stručný seznam nejvhodnějších možností na základě faktorů jako jsou úroveň osvětlení, ohnisková vzdálenost nebo detekce obličeje.

Díky operačnímu systému Android Jelly Bean 4.2 se může vyznačuje mnoha stejnými vlastnostmi jako na trh nedávno uvedený GalaxyS4. Platí to i pro uživatelské prostředí Touchwiz, pomocí kterého si lze plně přizpůsobit například zobrazení při uzamčení obrazovky a oznamovací lišty, a telefon se tím pádem stává opravdovou součástí osobnosti uživatele.

GalaxyS4 zoom nabízí rovněž nový Samsung Hub, který je univerzálním místem se všemi nejnovějšími skladbami, videi, knihami a hrami. Funkce Group Play navíc umožňuje přímé propojení s ostatními přístroji Samsung. Uživatelé si mohou oblíbenou skladbu či hru společně poslechnout nebo zahrát, a to bez nutnosti připojení pomocí přístupového bodu Wi-Fi nebo mobilního signálu.Úvodní foto: SamsungKomentáře