Samsung Galaxy SIII Neo: Klasika vstává z mrtvých

Smartphony |

Samsung na začátku srpna uvede na český trh chytrý telefon Samsung Galaxy SIII Neo, který je vylepšeným modelem oblíbené řady Galaxy SIII. Oproti svému staršímu předchůdci pracuje s nejnovějším operačním systémem Android 4.4 (KitKat) a nový je také hardware.

Samsung Galaxy SIII Neo: Klasika vstává z mrtvýchSamsung na začátku srpna uvede na český trh chytrý telefon Samsung Galaxy SIII Neo, který je vylepšeným modelem oblíbené řady Galaxy SIII. Oproti svému staršímu předchůdci pracuje s nejnovějším operačním systémem Android 4.4 (KitKat) a nový je také hardware.

Kapacita operační paměti nyní činí 1,5 GB, procesor je dokonce čtyřjádrový. Co zůstalo zachováno je hlasové ovládání S Voice, přenos dat pomocí funkce S Beam či NFC.

Neo je vybavený Super AMOLED displejem o velikosti 4,8 palce. Součástí je také zadní fotoaparát s  rozlišením 8 Mpix, který je vybavený závěrkou s nulovým zpožděním, což umožňuje snadněji zachycovat pohybující se objekty. Díky funkci Burst shot okamžitě zachytí sérii dvaceti po sobě jdoucích snímků a funkce Best photo vybere nejlepší z osmi zachycených fotografií. Přední fotoaparát má rozlišením 1,9 Mpix a nabízí celou řadu inteligentních funkcí, např. mechanismus rozpoznávání tváře či natáčení videa v HD rozlišení.

Samsung Galaxy SIII Neo bude na českém trhu dostupný začátkem srpna 2014 v modrém provedení. Doporučená maloobchodní cena je 5 999 Kč.Úvodní foto: SamsungKomentáře