Šifrování sms zpráv a emailů je díky Skytale velmi snadné

Smartphony |

TrustPort, výrobce bezpečnostního softwaru, představuje aplikaci Skytale - nástroj pro šifrování tajných zpráv jedním kliknutím.

Šifrování sms zpráv a emailů je díky Skytale velmi snadnéAplikace Skytale zabraňuje třetím stranám číst soukromé zprávy. Nikdo jiný si nepřečte zašifrovanou zprávu kromě příjemce, který bude společně s odesílatelem znát tajné heslo. Soukromé šifrované zprávy jsou vždy během datového přenosu mezi dvěma chytrými telefony či počítači v bezpečí. Dokonce ani poskytovatel mobilních služeb ani internetový podvodník si nebudou schopni zprávy zašifrované pomocí aplikace Skytale přečíst.

Hlavní vlastnosti aplikace Skytale:Šifrování SMS a textových zpráv v mailuPodpora nejpoužívanějších mailových klientůŠifrování až šesti SMS najednou (přibližně 960 znaků SMS)Nejsilnější šifrovací algoritmus (256 AES) jedním kliknutímMožnost volby zasílání šifrovaných zpráv více příjemcůmJednoduché uživatelské rozhraníZabezpečený datový přenos.

Skytale je samostatná freewarová aplikace pro Android, iPhone a OS X. Tento software je nabízen také jako součást těchto bezpečnostních produktů:

TrustPort Internet Security,

TrustPort Total Protection,

TrustPort Tools.

 

Více informací o aplikaci Skytale
Odkazy pro stažení aplikace zdarma: iTunesGoogle PlayÚvodní foto: © senicphoto - Fotolia.comKomentáře