Skládací Samsung Galaxy X je zatím jen patent

Smartphony |

Společnost Samsung si patentovala další skládací telefon. Tentokrát nejde o ohebný přístroj, ale o telefon s pantem. Zatím se jmenuje Galaxy X a je vybaven dvěma displeji a kovovým pantem.

Skládací Samsung Galaxy X je zatím jen patentSpolečnost Samsung si patentovala další skládací telefon. Tentokrát nejde o ohebný přístroj, ale o telefon s pantem. Zatím se jmenuje Galaxy X a je vybaven dvěma displeji a kovovým pantem.

Samsung si Xko patentoval u World Intellectual Property Organization (WIPO). Během nečinnosti je možné panely složit displeji k sobě, takže budou chráněny před nechtěným poškozením. Kovový pruh (pant) mezi nimi, je možné otočit několika způsoby. Možná kvůli kovovému pantu a různým způsobům držení je zařízení vybaveno třemi anténami.

Při aktivním používání je možné využít obě nebo jen jednu z obrazovek. Samsungu Galaxy X nebo také SM-G888N0, jak se zařízení nedávno objevilo online, společnost vyrobí pouze 100 000 kusů, ale pokud se uchytí, možná se začne vyrábět ve větším množství. Možná premiéra se odhaduje na rok 2018 a sice na veletrh CES v Las Vegas.Úvodní foto: Lets Go DigitalKomentáře